Dopadło Cię jesienne przesilenie? Zażywaj tran!

Jesień to pora roku, która dość destrukcyjnie wpływa na nasz organizm. Jest pochmurno, pada deszcz, a niskie ciśnienie powoduje, że czujemy się osłabieni i przemęczeni.

Kiedy odporność jest obniżona, nietrudno o złapanie jesiennego przeziębienia. Aby uchronić się przed tym, warto w tym okresie zażywać tran.

Dawniej nasze babcie podawały nam łyżeczkę tranu każdego dnia, wierząc, że pozytywnie wpłynie na stan naszego zdrowia. Do dziś pewnie pamiętasz jego smak.

Dziś w aptece możemy kupić tran zamknięty w tabletkach o różnych smakach. Tran to tłuszcz uzyskiwany z ryb, który jest cennym źródłem zdrowia dla naszego organizmu.

Zawiera witaminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oraz nienasycone kwasy omega-3. W okresie jesiennym powinien być przyjmowany regularnie, ponieważ dostarcza energii oraz wspiera układ immunologiczny oraz wzmacnia organizm, zatem może skutecznie ochronić nas przed jesiennym przeziębieniem.

Ponadto dostarcza wielu cennych witamin, które sprawiają, że nasze włosy, skóra i paznokcie stają się mocniejsze oraz pozytywnie wpływa na pracę serca.